Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz bilgi@gunayticaret.com

Telefon Numaramız 0532 475 22 28

Texaco Havoline Madeni Yağları Günay Ticaret’te !

Ana Sayfa » Duyurular » Texaco Havoline Madeni Yağları Günay Ticaret’te !

Texaco Havoline

Texaco Havoline‘nin yüksek performanslı motor yağları, antifriz/soğutma sıvıları ve müstahzarları, aracınızın motorunda ve kritik ekipmanlarda önemli olanı korumak ve yola devam etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Motor teknolojisinin daha küçük, daha güçlü, daha düşük emisyonlara ve daha yüksek yakıt ekonomisine sahip motorlar üretmeye başlamasıyla birlikte bu motorları koruyan motor yağları da değişim sürecine girdi.
Havoline ProDS motor yağları, tüm koşullarda optimum performans sağlamaya yardımcı olmak için motorunuza proaktif koruma sağlayan en yeni Texaco Deposit Shield Teknolojisini kullanarak özel olarak geliştirilmiştir.

Havoline Tarihçesi

1904’ten beri Havoline, aracınızı korumanın ailenizi, yolculuklarınızı korumak, – işinize, sevdiklerinize gitmek ve işinizden, sevdiklerinizden dönmek – yani yaşamınızda önemli olan her şey ile ilgili olduğunu biliyor.

Bu nedenle de, her bir motor yağı, şanzıman yağı, antifriz/soğutma sıvısı ve yaptığımız diğer ürünlerde her zaman teknolojik olarak en gelişmiş korumayı sunmaya çalıştık. Ve süreç içerisinde, dünyanın araç sürüş şeklini gerçek anlamda değiştirdik.

Eğer Havoline 1904 yılında piyasaya sunulmadan önce bir aracınız var idiyse muhtemelen kışı, hangarda kullanılmadan geçiriyordu çünkü soğuk hava, motor yağlarının kristalleşerek kalınlaşmasına neden oluyordu. Havoline mühendisleri, yağın kristalize yapıdan kurtulmasına yardımcı olan özel bir filtrasyon icat ederek bu sorunun üstesinden geldi.

Rafinasyon geliştikçe katkı teknolojileri de aynı şekilde gelişti. 1946 yılında Havoline, aşınmayı önleyen, deterjan dispersan sunan, hem düşük hem de yüksek sıcaklıklarda piston halkası aşınmasını azaltan ve korozyona karşı koruma sağlayan katkı maddelerini ilk kez içeren “Yeni ve Gelişmiş Havoline Motor Yağını” tanıttı. Bu yenilikler, yıldan yıla devam etmiş olup dikkatli saha testleri, defalarca Havoline motor yağlarının işe yaradığını kanıtlamıştır.

Havoline motor yağları, her zaman üstün performans ile hatırlanmaktadır ve bugünün Havoline ürünleri de farklı değildir. Deposit Shield teknolojili Havoline motor yağları, motor performansını ve aracınıza yaptığınız yatırımı korumaya yardımcı olmak amacıyla motorunuzu zararlı tortulardan koruyan bilime sahip gelişmiş bir formüle sahiptir.

Texaco Havoline motor yağları 10w40 ve 5w30 olarak çok uygun fiyatlarda elimizde mevcuttur. Sipariş vermek için bizi arayabilir ya da iletişim bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • İletişim Bilgileri

    Adres : Kocasinan Mah. Köprübaşı San. Sitesi 6.Blok No:57 Lüleburgaz / Kırklareli

    Tel : 0288 412 30 32

    Cep : 0532 475 22 28

    Mail : gunayticaret39@hotmail.com

  • İletişim